Robin Winters akvareller

515379

ROBIN WINTERS (USA, född 1950): "Time Out", signerade verso, akvareller 2 st, samramade, 28x35,5 cm vardera
Proveniens: Anders Tornberg Gallery

Fack 27

Robin Winters akvareller
Budhistorik (17 bud)
3776335
3774822
3776332
3774822
3776330
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.