Marino Marini litografiskt tryck

515373

MARINI MARINO (1901-1980): efter, "Le cavalier", signerad och daterad Marino 1955 i trycket, litografiskt tryck, bildmått ca 56x44 cm

Gulnader

Tavelvagn 1

Budhistorik (4 bud)

3764007
3764005
3761095
3760826

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.