Karl Höglund färglitografi

515372

KARL HÖGLUND (född 1940): I Salongen, signerad Karl Höglund, EA, färglitografi, bladmått ca 41x61 cm

Fack 12

Karl Höglund färglitografi

Budhistorik (12 bud)
3775666
3775869
3775666
750
3775868
700
3775666
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.