Gunnar Nordström oljemålning

515371

GUNNAR NORDSTRÖM (född 1921): "Från Montparnasse Paris, signerad G. Nordström, olja på duk ca 46x55 cm

Färgbortfall

Fack 9

Gunnar Nordström oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3775627
3774820
950
3774820
900
3775623
850
3774820

Slutpris SEK:
102 EUR, 123 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.