Karl Höglund färglitografi

515370

KARL HÖGLUND (född 1940): Dam i rött, signerad Karl Höglund, 113/290, färglitografi, bladmått ca 60x42 cm

Fack 12

Karl Höglund färglitografi
Budhistorik (18 bud)
3776339
1 300
3776417
3776339
3775660
3775660
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.