Boris Smirnov-Rusetsky pastell

515367

BORIS SMIRNOV-RUSETSKY (1905-1993): Stenigt landskap, monogramsignerad och daterad -87, pastell, ca 69x95cm

Rum 21

Budhistorik (28 bud)
3776462
3 400
3776454
3 200
3776453
3776447
2 800
3776443
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.