Isaac Grünewald akvarell

515366

ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Siesta, signerad Grünewald, akvarell och blyerts, ca 22 x 28,5 cm

Kundcenter

Isaac Grünewald akvarell

Budhistorik (18 bud)
3776421
8 800
3769674
8 600
3776418
8 600
3769674
8 400
3776414
8 200

Slutpris SEK:
8 800
843 EUR, 990 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.