Stolar sengustaviansk stil

515363

STOLAR, 1 par, 1900-tal, sengustaviansk stil, vitmålade, klädd sitts och rygg, skuren dekor, sitthöjd ca 46 cm

Tyg med mindre fäckar, obetydligt slitage

Möbler, Stolar

Rum 5

Stolar sengustaviansk stil
Budhistorik (2 bud)

3780609
3778509

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.