Märklin tågset skala O

515356

MÄRKLIN TÅGSET, spår 0, omkring 1900-talets mitt, bestående av urverksdrivet ånglok med tender R910, 5 vagnar bestående av; blågrön postvagn 17260, brun öppen godsvagn 17720, grön öppen godsvagn 17610, 2 st gröna personvagnar 17230

Smärre plåt och lackskador

Leksaker, Diverse

Märklin tågset skala O

Budhistorik (6 bud)
3779269
600
3779268
550
3778164
450
3774061
3767729

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.