Lars Norrman

515336

LARS NORRMAN (1915-1979): Kvinna, signerad Lars Norrman, XXCIV/XL, färglitografi, bildmått ca 63x45 cm, oramad

Lars Norrman

Budhistorik (16 bud)
3782002
2 600
3781647
2 400
3780849
3781637
3780849
1 900

Slutpris SEK:
2 600
265 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.