Lars Norrman

515335

LARS NORRMAN (1915-1979): Seglare med modell, signerad Lars Norrman, XXV/L, färglitografi, bildmått ca 63x42 cm, oramad

Lars Norrman

Budhistorik (15 bud)
3780847
1 600
3780805
3780805
1 300
3774880
3774880

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.