Lars Norrman

515332

LARS NORRMAN (1915-1979): Modell utför toilette, signerad Lars Norrman, XXXII/XL, färglitografi, bildmått ca 44x65 cm, oramad

Rum 9, Vagga 1

Lars Norrman
Budhistorik (12 bud)
3780848
1 300
3780766
3777069
3777069
900
3780765
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.