Per Julius akvarell

515330

PER JULIUS (född 1952): Landskapsmotiv med härbre, signerad P. Julius, akvarell, 19,5x12,5 cm

Monter 8

Per Julius akvarell

Budhistorik (22 bud)
3776312
5 000
3776317
5 000
3776312
4 800
3776304
4 600
3776298
4 400

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.