Per Julius akvarell

515328

PER JULIUS (född 1952): Landskapsmotiv med sjö, signerad P. Julius, akvarell, 22x15,5 cm

Monter 8

Per Julius akvarell

Budhistorik (9 bud)
3776288
2 400
3765874
3776285
3765874
3764287

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.