Mat-/konferensbord Phantos

515319

MAT-/KONFERENSBORD, modell Phantos, Italien, 1900-talets andra hälft, underrede av sexkantiga frostlackerade stålrör, skiva/skivor av svarlackerad spånskiva, höjd 72/74,5, 130-260 x 130 cm

Bruksspår, märken/repor

Möbler, Matbord

Rum 5

Mat-/konferensbord Phantos

Budhistorik (5 bud)
3775501
3775496
900
3772402
600
3771475
550
3771056
500

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.