Josef Frank sängar 1 par

515312

JOSEF FRANK, sängar, 1 par, mahogny, med mahognyfanerade sidostycken, Firma Svenskt Tenn, höjd 88, 100 x 197 cm, huvudgavlarna med hjul, rullribbottnar i massiv furu

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Design

Rum 8

Josef Frank sängar 1 par

Budhistorik (16 bud)
3773938
3 400
3773698
3 200
3773937
3 200
3773698
3773857
2 800

Slutpris SEK:
3 400
346 EUR, 419 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.