Axel Nordell bronsskulptur

515297

AXEL NORDELL (1900-tal): skulptur, "Embryo ", förgylld brons, signerad och daterad 1991, på stensockel, total höjd 17,5 cm

Metall, Konst, Skulpturer

Axel Nordell bronsskulptur

Budhistorik (13 bud)
3776145
3 400
3776137
3 200
3776144
3 200
3776137
3775012
2 800

Slutpris SEK:
3 400
351 EUR, 419 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.