Bord 1900-talets början

515287

BORD, 1900-talets början, mahogny, fanerat, på åttkantig pelarfot till åttkantig bas, höjd ca 71,5 cm

Slitage, torrsprickor, märken, faneringsskador, rester av färg

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 7

Bord 1900-talets början

Budhistorik (1 bud)

3776098
2018-01-24 19:26:37

2018-01-24 kl 19:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.