Dockhus samt dockhusmöbler 1900-talets början

515282

DOCKHUS samt DOCKHUSMÖBLER, dockhus av rak form med två vitrindörrar och underliggande hyllplan, inredd med olika tapeter, möblerna jugend, vitmålade, bestående av; säng, spegelbyrå, kommod, soffa stolar, 2 st, bord, höjd ca 130, 96x43 cm

Slitage, sprickor, färg har tagits bort, skada på bakre hörn, en innervägg har tagits bort, tapetet kommer från, glas saknas för fyra fönstren, nyckel saknas

Leksaker

Rum 18

Budhistorik (10 bud)
3759893
3772668
3759893
650
3772667
600
3759893
550

Slutpris SEK:
112 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.