Fällbord 1800-tal

515273

FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, skiva med rotfanér, centralben med 3-delad fot, diameter ca 87, höjd ca 73 cm

Renoverad, kompletterad

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 21

Fällbord 1800-tal

Budhistorik (22 bud)
3772176
2 400
3771568
3772175
3771568
1 900
3772174
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.