Fällbord 1800-talets andra hälft

515272

FÄLLBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i mahogny, sk piecrust, på pelarfot, hjultrissor, höjd ca 71 cm

Slitage, några sprickor, repor och märken

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Budhistorik (9 bud)
3776084
750
3776017
700
3774319
650
3774319
550
3773423
500

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.