Fällbord 1800-tal

515271

FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, skiva med rotfanér, centralben med 3-delad fot, diameter ca 44, höjd ca 69 cm

Sannolikt senare ben, smärre fanérresningar

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Fällbord 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
3773417
1 600
3773267
3773416
1 400
3773267
1 300
3773252

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.