Golvlampa design Mauro Marzollo Belysningstema

515266

MAURO MARZOLLO, golvlampa, Italien 1980-tal, fot av järn och vitlackad metall, skärm av rött och gult glas, märkt VETRI MURANO, höjd 195 cm, slitage

Belysning, Golvlampor, Design, Tema

Rum 2

Budhistorik (1 bud)

3786218
2018-01-29 23:51:58

2018-01-31 kl 20:29
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.