Ljusstake för två ljus Svenskt Tenn 1932

515265

SVENSKT TENN, ljusstake för två ljus, Firma Svenskt Tenn, Stockhom 1932, tenn, stämplad med änglamärket, höjd 15 cm

foten med lagning

Diverse, Design, Belysning

Budhistorik (7 bud)
3780682
750
3779455
550
3778627
500
3778626
450
3768277

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.