Cakestand 1900-talets första hälft

515254

CAKESTAND, 1900-talets första hälft, trä med mässingsinläggningar, tre plan, höjd ca 76 cm

Bruksslitage, sprickor, en list lös samt dekorbortfall, undersida på plan har runda märken troligen efter delar som saknas, renoverad samt kompletterad

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Budhistorik (3 bud)

3761595
3773996
3761595

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.