Stolar 6 st senempire

515248

STOLAR, 6 st, Lindome, senempire, 1800-talets mitt, betsad björk med genombruten ryggbricka, sabelformade ben samt klädd sits, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, repor, lagningar, sprickor, senare omklädda

Möbler, Stolar

Hylla 9

Stolar 6 st senempire

Budhistorik (5 bud)
3773369
1 900
3772783
1 800
3772783
3765010
3758789

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.