Skrivbord 1800-tal

515241

SKRIVBORD, 1800-talets slut, vitmålat, avsmalnande ben, låda i sargen, höjd ca 76, 98x58 cm

Senare bemålning, kompletterat

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Skrivbord 1800-tal

Budhistorik (34 bud)
3775995
3775984
3 800
3775979
3 600
3775971
3 400
3775970
3 200

Slutpris SEK:
413 EUR, 493 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.