Josef Frank golvlampa

515230

Bruksslitage, smärre ytskador, skruv saknas

Belysning, Golvlampor, Design

Rum 5

Josef Frank golvlampa

Budhistorik (16 bud)
3775678
5 600
3775582
5 400
3775664
5 200
3775582
5 000
3773440
4 800

Slutpris SEK:
5 600
578 EUR, 690 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.