Hans-Erik Eriksson oljemålning

515218

HANS-ERIK ERIKSSON (1921-1997): "Sydkoster", signerad Hans Erik Eriksson, olja på pannå, ca 42x52 cm

Tavelvagn 1

Budhistorik (1 bud)

3775532
2018-01-24 15:55:37

2018-01-24 kl 16:36
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.