Madeleine Pyk färglitografi

515214

MADELEINE PYK, (född 1934): "Circus", färglitografi, signerad, 73/200, bladmått 69x70 cm, oramad

Rum 9, Vagga 1

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (19 bud)
3763486
3765046
2 800
3763486
2 400
3763298
3762086

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.