Madeleine Pyk litografi

515212

MADELEINE PYK (född 1934): "Söndagspromenad", signerad Madeleine Pyk, färglitografi, XIV/XXX, 65x78 cm cm, oramad

Rum 9, Vagga 1

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (22 bud)
3775571
3 400
3775565
3 200
3775569
3775565
2 800
3775556
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.