Madeleine Pyk färglitografi

515211

MADELEINE PYK, (född 1934): Hemmakväll med familjen, signerad Madeleine Pyk, 206/250, färglitografi, bladmått 56x65 cm, oramad

Rum 9, Vagga 1

Madeleine Pyk färglitografi

Budhistorik (25 bud)
3771774
1 900
3772435
1 800
3771774
1 700
3771297
1 600
3770462

Slutpris SEK:
1 900
194 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.