Lennart Jirlow färglitografi

515203

LENNART JIRLOW (född 1936): "Konsthandeln", signerad L Jirlow, 235/380, blindstämpel Mourlot, färglitografi, bladmått 55,5x73 cm
oramad

gulnad

Rum 9, Vagga 1

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (9 bud)
3773769
1 900
3763547
1 800
3773607
1 700
3763547
550
3760942
500

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.