Bojan Kina 1800-talets slut

515201

BOJAN, porslin, med trälock, Kina, 1800-talets slut, polykrom dekor, höjd inkl sockel ca 27 cm

Åldersrelaterat slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Bojan Kina 1800-talets slut

Budhistorik (11 bud)
3772414
1 600
3773487
3772414
1 400
3773483
1 300
3772414

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.