Madeleine Pyk litografi

515199

MADELEINE PYK (född 1934): i trädgården, färglitografi, signerad, bladmått ca 60x62 cm
oramad

Rum 9, Vagga 1

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (23 bud)
3775554
2 400
3775551
3761794
3761794
3773823
1 400

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.