Vas Kina 1900-tal

515198

VAS, porslin, Kina, troligen 1900-talets andra hälft, dekor av fågelpar i magnoliaträd, höjd ca 42,5 cm

Orientaliskt, Konsthantverk

Drottninggatan 36, Malmö

Vas Kina 1900-tal

Budhistorik (10 bud)
3774891
750
3775195
700
3774891
650
3774922
600
3774891
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.