Spegel Karl Johan

515196

SPEGEL, Karl Johan, 1800-talets första hälft, förgylld och bronserad delvis träskuren dekor, ca 166x67 cm

Smärre skador, retuscher, krön med torrspricka

Speglar

Rum 20

Spegel Karl Johan

Budhistorik (18 bud)
3772535
2 400
3771878
3771877
3771876
1 900
3771875
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.