Väggarmaturer 1 par, Borens Borås

515195

BORÈNS, väggarmaturer, 1 par, Borås, mässing med genombruten dekor, nr. 6501, kupans höjd 15 cm

PROVENIENS: Örnäs Säteri, Kungsängen

Bucklor, en mässingsdetalj saknas

Belysning, Vägglampor, Design, Diverse

Rum 7, Hylla 2

Budhistorik (21 bud)
3790170
2 800
3790128
2 600
3790165
2 600
3790128
2 400
3790052

Slutpris SEK:
2 800
289 EUR, 345 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.