Konsolbord

515192

KONSOLBORD, med stenskiva, Karl Johan, dekor delvis träskuren och gjuten pastellage, dekor i form av lyra, bronserat och förgyllt, svärtad sockel, höjd 81, 37x73 cm

Smärre skador, repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 12

Konsolbord

Budhistorik (34 bud)
3773294
10 000
3773293
9 800
3773286
9 600
3773292
9 600
3773286
9 400

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.