Glasservisdelar bl a Reijmyre Monica Bratt

515186

GLASSERVISDELAR, ca 99 dlr, bl a Reijmyre, Monica Bratt, inklusive bl a: champagnekupor, 6 st, champagnestrutar, 4+2., snappsglass, 12+6+6+3 st, starvinsglas, 6 st, selterglas, 3 st, desserskålar, 6+3+2+1

Bruksslitage, några nagg

Glas, Servisglas

Monter 2

Budhistorik (16 bud)
3761374
1 800
3773920
1 700
3761374
1 600
3762254
3761374
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.