Dockskåp Lundby

515185

DOCKSKÅP, med tillbehör, ca 1960-tal, Lundby, etikettmärkt Lunby / Made in Sweden, höjd ca 41,5, 27x71 cm, diverse dockskåpsmöbler bl a diskbänk, piano mm samt husgeråd medföljer

Slitage, bakre hörn på tak med skada

Diverse, Lekutrustning, leksaker, Leksaker

Visas på begäran

Dockskåp Lundby

Budhistorik (9 bud)
3772737
700
3772666
650
3767881
600
3771005
550
3767881
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.