Ann-Louise Bäckström oljemålning

515175

ANN-LOUISE BÄCKSTRÖM (samtida): "I försommarskrud", signerad A-L Bäckström, olja på duk ca 68x63 cm

Tavelvagn 2

Budhistorik (43 bud)
3772810
7 000
3772827
7 000
3772810
6 800
3772823
6 800
3772810
6 600

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.