Glasservis 1800/1900-tal 33 dlr

515165

GLASSERVISDELAR, 33 dlr, 1800/1900-tal, med slipad dekor, bestående av 11 vinglas, 11 starkvinglas samt 11 snappsglass, höjd ca 9-13,5 cm

4 vinglas med nagg, 3 starkvinglas med nagg

Glas, Servisglas

Monter 8

Budhistorik (1 bud)

3767387
2018-01-20 19:58:22

2018-01-23 kl 20:14
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.