Paisleymönstrad textil

515157

TEXTIL, 1900-talets början, paisleymönstrad, ca 176x172 cm

Slitage

Mattor/Textilier, Diverse

Monter 9

Paisleymönstrad textil

Budhistorik (15 bud)
3775440
3775425
3775429
3775425
900
3775421
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.