Oscar Reuterswärd färglitografi

515152

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjlig figur i rosa - Perspective japonaise no 262, signerad Oscar Reuterswärd, 27/99, färglitografi, bladmått ca 54,5x44 cm

Fack 42

Budhistorik (18 bud)
3773743
3773735
3773734
1 900
3773577
1 800
3773560
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.