Frukostset teak

515149

FRUKOSTSET, 17 dlr, teak, 1900-talets mitt, bestående av 6 coasters, 1 toastrack, 7 smörgåsunderlägg, 1 serviettställe, 1 bricka samt 1 ostkupa med kupa av porslin

Slitage, repor

Möbler, Övriga möbler

Monter 1

Frukostset teak

Budhistorik (3 bud)

3771506
3758444
3758056

Slutpris SEK:
41 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.