Mårten Andersson Metaren

515148

MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): "Metaren", signerad Mårten A, 822/1400, färglitografi, bildyta ca 38x45 cm;

Fack 28

Mårten Andersson Metaren
Budhistorik (18 bud)
3773716
2 400
3773711
3773713
3773711
3773707
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.