Satsbord Danmark

515146

SATSBORD, 3 dlr, samtida, Danmark, Broste, modell Freja, stål, skivor i emalj, höjd ca 5, 40x40 cm

Smärre slitage/ repor

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Satsbord Danmark

Budhistorik (11 bud)
3774069
3774066
3772596
3772596
900
3774065
850

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.