Gusum Ljusstakar 1 par

515112

GUSUM, ljusstakar "Nr 22", 1 par, gustaviansk stil, mässing, märkta Gusums bruk, höjd ca 17,5 cm

Slitage, mindre repor, ställvis anlöpning

Metall

Gusum Ljusstakar 1 par

Budhistorik (10 bud)
3772588
850
3757954
3772163
3757954
750
3769728
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.