Kjell Engman skulptur 2 st Kosta Boda

515108

KJELL ENGMAN, skulptur, 2 st, i form av en huvud, signerade K Engman ATELIER, och nr 8KENTAT 989008-500 Kosta Boda samt 8KENTAT 989006-500, höjd ca 19,5-23 cm

Smärre slitage

Glas, Konstglas

Monter 5

Budhistorik (23 bud)
3773045
1 800
3763506
1 700
3763371
1 600
3763505
1 600
3763371

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.